Kariera

AUTOMATYK - PROGRAMISTA PLC

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i wdrażanie oprogramowania na PLC SIEMENS.

  • Instalacja na obiekcie, kontrola poprawności działania sieci Profibus, Profinet, itp.

  • Testy funkcjonalności programu i automatyki transportowej.

Wymagania:

  • Gotowość do kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych, łącznie około 70-80% czasu pracy w roku w cyklach 6-7 tyg. delegacja i 1-3 tyg. przerwa, warunek konieczny.

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziany też niemiecki) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym, warunek konieczny.

  • Doświadczenie z Siemens TIA Portal.

Oferujemy:

  • Gwarantujemy bardzo dużo podróży po świecie, od Australii po Stany Zjednoczone, przy okazji dużo nauki i dużo pracy.

  • Ponadprzeciętne, bardzo dobre zarobki, po okresie próbnym, dla początkujących, minimum 8 000.00 brutto plus płatne 50% i 100% nadgodziny.

  • Gwarantujemy bardzo duży rozwój zawodowy w obszarze PLC, IT i mechatroniki. Nasz PLC kod nie jest "zahasłowany" i masz na niego wpływ.

  • Wspieramy poprzez szkolenia specjalistyczne, pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne podczas wdrożenia.

  • Prywatną opiekę medyczną.

Napisz w sprawie ogłoszenia:

hr@horizon-automation.com

lub zadzwoń