O FIRMIE

Rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać...

Firma HORIZON-AUTOMATION Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu to zespół, który od wielu lat z sukcesem realizuje projekty związane z oprogramowaniem i uruchomieniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych opartych na najnowszych technologiach. Obecnie na stałe współpracujemy z liderem w dziedzinie logistyki, dostarczającym oprogramowanie dla zautomatyzowanych centrów logistycznych rozmieszczonych na całym świecie.

HORIZON opisuje wartości naszego zespołu, który z otwartym umysłem patrzy daleko do przodu i pomysłami wykracza poza obowiązujące standardy. Najważniejszy jest dla nas Klient i jego codzienna wygoda na stanowisku pracy.

Nasz zespół składa się z inżynierów wyspecjalizowanych w dziedzinach takich jak automatyka, informatyka, elektryka oraz elektronika. Wszyscy są absolwentami najlepszych uczelni technicznych w Polsce.

Lisiecki

Założyciel, prezes zarządu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od wczesnych lat pasjonat elektroniki i automatyki. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Elektronicznego na kierunku Automatyka i Robotyka. Od blisko 18 lat związany z branżą logistyki i sterowaniem procesami. Pierwsze zawodowe kroki stawiał na instalacjach w Niemczech, Chinach i później już na całym świecie. Współdział w każdym z projektów firmy.

Dokładność, sumienność oraz zwracanie uwagi na potrzeby klienta przyczyniło się do powstania firmy HORIZON, funkcjonującej dziś jako HORIZON-AUTOMATION.